X

اخبار و مقالات

22
باشگاه مشتریان/ بر اساس تحقیقاتی که دانشمندان ارائه کرده اند، روزه داری در ماه مبارک رمضان می تواند باعث تقویت سیستم ایمنی و سلامت بدن شود. اما یکی از نکات مهم برای سلامت بدن، داشتن رژیم غذایی مناسب در وعده های سحر و افطار است.
برخی افراد با افراط در خوردن مواد مضر به ویژه شیرینی جات در وعده های غذایی افطار و سحر، نه تنها به بدن خود کمک نمی کنند، بلکه باعث به خطر افتادن سلامت خود می شوند.
 کارشناس ارشد تغذیه و رژیم درمانی می گوید: زولبیا و بامیه یکی از خوراکی های محبوب و در عین حال پر ضرر در ماه مبارک رمضان است که مصرف آن در بین مردم مخصوصا روزه داران رواج دارد. زولبیا از موادی نظیر نشاسته، شکر فراوان و ماست تهیه شده که در روغن سرخ و در شیره غوطه ور می شود که با مصرف آن چیزی جز کالری زیاد وارد بدنمان نکرده ایم.
افزایش ناگهانی قند خون با مصرف زولبیا و بامیه، قند موجود در زولبیا و بامیه بسیار بالا بوده و حاوی قند ساده است که به سرعت شکسته شده و وارد سلول های بدن می شود در نتیجه باعث افزایش ناگهانی قند خون و انسولین در بدن می شود.
با عضویت در باشگاه مشتریان عرفان، می توانید استفاده از خدمات تشخیصی کرونا ویروس را بهمراه تخفیف و با مشاوره ی تلفنی پزشکی رایگان، دریافت کنید.
Actions: E-mail | Permalink |
تلفن تماس

تلفن گویا :02172948

تلفن ثابت :02122067830

اینستاگرام : erfanclub.ir
پست الکترونیک : info@erfanclub.ir

آدرس

آدرس باشگاه مشتریان : تهران، سعادت آباد، خیابان سرو غربى، بعد از میدان شهرداری، خیابان صدف، خیابان صنوبر، پلاک 6، طبقه چهارم
واحد مدیریت گروه خدمات درمانی عرفان سلامت: 

تهران، سعادت آباد، خیابان سرو غربی، بعد از میدان شهرداری، خیابان صدف، خیابان صنوبر، پلاک 6، طبقه اول

دی ان ان